תקנון

תקנון אתר

ברוכים הבאים לאתר "The Best online".

אתר אינטרנט זה נמצא בבעלות חברת דה בסט שיווק מוצרי ספיגה למבוגרים בע"מ המתמחה בייצור ושיווק מוצרי ספיגה לבני הגיל השלישי, לבעלי נכויות וסיעודיים ולכל דורש.

להלן הפרטים לצורך יצירת קשר:

טלפון שירות לקוחות – 03-7266466, 055-9610096

כתובת אימייל - hitulonline@gmail.com

שעות פעילות –   ימים א' - ה' 09:30-17:00

                        יום ו' וערבי חג 09:30-14:00

לצורך הנאה מלאה מאתר זה וקבלת שירות איכותי ומלא נבקשכם לקרוא תקנון זה ולהקפיד לפעול לפי התנאים הקבועים בו.

לשם נוחות האמור בתקנון זה מנוסח בלשון זכר, אך כל האמור בו מיועד לנשים וגברים כאחד. כמו כן, כל האמור בלשון רבים, יש לקרוא כאילו נאמר אף בלשון יחיד, לפי העניין ולהיפך.

 

תנאי שימוש - כללי

בעת כניסה לאתר "The Best" ושימוש באתר זה, בכל דרך שהיא ולכל צורך, לרבות אך לא רק, ביצוע רכישה באמצעות האתר, צפיה בתוכן המוצע באתר וכו' הנכם מסכימים ומחויבים לתנאי השימוש באתר כפי שמוגדרים הם בתקנון זה ובהתאם לעדכונם מעת לעת.

על ידי שימוש באתר הנך מאשר כי הוראות תקנון זה נקראו על ידך וכי הנך מסכים ומתחייב למלא אחר האמור בו. אם אינך מסכים לתנאי השימוש המפורטים בתקנון זה או לכל הוראה אחרת המופיעה באתר ו/או בכל חלק ממנו ו/או מתכניו, עלייך להפסיק את השימוש באתר זה.

בעת השימוש באתר זה הנך מצהיר ומתחייב להשתמש באתר בדרך מקובלת ובתום לב ובהתאם להוראות הדין ולהוראות תקנון זה וכן כל הוראה אחרת באתר זה.

השימוש באתר זה מותר מגיל 18 ומעלה בלבד. כל משתמש העושה שימוש באתר זה מצהיר כי הינו מעל גיל 18 וכי הינו כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות. אם הינך מתחת לגיל 18 עלייך לחדול מעשיית שימוש באתר ואין באפשרותך לבצע רכישה באתר זה.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות תקנון זה ו/או כל הוראה אחרת באתר מעת לעת, לפי שיקול דעתה הבלעדי, וללא שתמסור על כך הודעה מראש, ולכן יש לבחון את תנאי תקנון זה לפני כל שימוש באתר.

כל שינוי בתנאי התקנון יכנס לתוקף מיד עם פרסומו באתר במסגרת התקנון.

כותרות הפרקים מובאות לשם נוחות והתמצאות המשתמש ולא ישמשו בפרשנות התקנון.

 

ביצוע הזמנה באתר

אתר זה הוקם במטרה לאפשר רכישה נוחה וקלה של מוצרי ספיגה, מוצרי צריכה ומוצרים נוספים המוצגים באתר ועומדים לרשות לקוחות החברה לרכישה ואספקה עד לבית הלקוח

1.     ביצוע הזמנות - הזמנה תתבצע דרך אתר זה ובהתאם לתהליך ההזמנה הקבוע באתר, בכל עת. מערכת ההזמנות באתר עובדת 24/7 וניתן לבצע הזמנה בכל זמן ובכל שעה ומכל מקום. ההזמנה תטופל בהתאם לשעות הפעילות של החברה כפי המופיע בתקנון זה.

1.1.  בעת מילוי ההזמנה נבקש להקפיד ולעקוב אחר ההוראות וכן למלא את כל הפרטים הנדרשים בתהליך ההזמנה באתר במלואם, וזאת על מנת שנוכל לספק את הזמנה במועד וללא תקלות.

1.2.  לאחר ביצוע ההזמנה ואישורה ישלח אישור על ביצוע ההזמנה וקבלתה על ידי החברה.

1.3.  כמשתמש באתר הנך מאשר כי הפרטים אשר הוזנו על ידך באתר בעת ביצוע ההזמנה הינם נכונים, מלאים ומדויקים, והנך מסכים כי מסירת הפרטים האישיים במהלך ההזמנה נעשו על פי רצונך ובהסכמתך.

1.4.  ככל והפרטים שימסרו יהיו שגויים ו/או לא מדויקים, אנו לא נוכל להבטיח את ביצוע ההזמנה.

1.5.  בכל בעיה ו/או שאלה בנוגע למוצר ו/או לתהליך הזמנה ניתן לפנות לשירות הלקוחות שלנו במייל hitulonline@gmail.com בכל עת, מענה יינתן בתוך 2 ימי עסקים.

 

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, טרם ביצוע ההזמנה לקבלת ייעוץ בחינם או לבצע הזמנה טלפונית

03-7266466 או לפנות אלינו בהודעה בוואטסאפ במספר 055-9610096.

מחירים באתר

המחירים באתר החברה מוצגים בשקלים, המחירים סופיים וכוללים מע"מ כחוק. יחד עם זאת נציין כי יכול לקרות מצב בו המחיר המוצג באתר לא יהיה עדכני ו/או מדויק, וזאת כתוצאה מטעות אנוש ו/או טעות תפעולית ו/או תכנותית באתר. במקרה שכזה, החברה תדאג לעדכן את הלקוח בדבר הטעות ובדבר מחירו המעודכן של המוצר.

במידה והמוצר טרם נשלח ללקוח, הלקוח יהיה רשאי לבחור, לאחר שיעודכן, האם הוא מעוניין בהשלמת תהליך ההזמנה לנוכח השינוי במחיר או שהינו מעוניין בביטול ההזמנה ללא דמי ביטול.

במידה וההזמנה נשלחה המזמין מסכים, בהתאם לתנאי השימוש באתר זה, כי הוא יחויב ההפרש בין המחיר ששולם למחיר בפועל. ככל והמזמין אינו מסכים למחיר המעודכן עליו להחזיר את המוצר לחברה באריזה המקורית, כשהיא סגורה ומבלי שנעשה במוצר שימוש, לא יאוחר מ 14 יום מיום קבלת המוצר לידו.

אנו עושים את מירב המאמצים להבטיח כי יהיה ניתן לבצע הזמנה רק במידה והמוצר קיים במלאי. יחד עם זאת, במידה ולאחר ביצוע הזמנה התגלה כי המוצר אזל מהמלאי, רשאית החברה לבטל את המכירה או להציע למזמין מוצר חלופי שווה ערך.

ככל ובוטלה מכירה כאמור, החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר ו/או עקיף ו/או תוצאתי שנגרם למזמין ו/או לצד שלישי לרבות אך לא רק נזק בגין רכישת המוצר ו/או השרות אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.

אמצעי תשלום

חיוב ישיר באתר באמצעות כרטיס אשראי כחלק מחוויית השירות שאנו מעניקים ללקוחותינו, דאגנו להטמיע באתר זה מערכת סליקה מתקדמת ומאובטחת המאפשרת ביצוע חיוב מיידי בכרטיס אשראי בהתאם לכל הכללים הקבועים בתקנות חברות כרטיסי האשראי.

פרטי כרטיס האשראי מוזנים באתר בעת ביצוע הזמנה בלבד ומועברים באמצעות דף המאובטח בטכנולוגיית ssl לצורך ביצוע החיוב. פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים ולכן השימוש בפרטי האשראי הינם חד פעמי.

פרטי החיוב אינם נשמרים מטעמי ביטחון והגנה על פרטיות לקוחותינו, גם לא לצורך חיוב הזמנות חוזרות. בכל הזמנה יש לעדכן/למסור את פרטי החיוב מחדש.

בעת שימוש באתר באמצעות כרטיס אשראי הנך מצהיר בזאת כי הנך נחשב לבגיר לצורך ביצוע רכישות בהתאם לחוק וכי הנך מחזיק כרטיס אשראי תקף אשר הונפק ואושר על ידי חברות האשראי המוכרות, וכי הנך רשאי לבצע עסקאות לפי החוק.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן ו/או לשנות ו/או להוסיף ו/או להסיר את אמצעי התשלום הקיימים באתר, הכל בהתאם לאפשרויות התשלום הניתנות בסיום ביצוע הזמנה באתר ובהתאם לנהלי האתר שיקבעו על ידי החברה מעת לעת.

משלוחים ואספקה

1.     משלוחים - המוצר המוזמן ישלח, בהתאם לסוג המוצר ולאפשרויות המשלוח עבור המוצר, לכתובת אשר נמסרה על ידכם בעת ביצוע ההזמנה, וזאת, בכפוף לקבלת תשלום מלא עבור המוצר ובכפוף לכך כי בעת ביצוע ההזמנה התקבלו פרטים מלאים ונכונים, כפי שנדרש בתקנון זה.

ניתן לבצע הזמנות באתר 24/7, יחד עם זאת טיפול בהזמנות יעשה אך ורק בימים א' – ה' בין השעות 10:00-17:00.

למען הסר ספק, ימי שישי, שבת וכן ערבי חג וחג אינם נחשבים כימי עסקים ולא יילקחו בחשבון במניין הימים לטיפול בהזמנה ו/או לאספקת המוצר.

בשלב זה ניתן לבצע משלוחים בהתאם לערים המופיעים באתר זה. החברה רשאית לעדכן ו/או לשנות רשימה זו מעת לעת ועל פי שיקול דעתה הבלעדי.

לאחר ביצוע ההזמנה היא תעבור למרלו"ג לצורך ליקוט המוצרים והכנה למשלוח. כל המשלוחים מתופעלים ומתבצעים על ידי עובדי החברה כך שאנו יכולים להבטיח טיפול מהיר ואיכותי.

משלוח יתקבל אצל הלקוח עד 3 ימי עסקים מיום קבלת אישור ההזמנה על ידי החברה.

בקניה מעל 295 ₪ המשלוח הינו בחינם, קניה בסכום נמוך יותר תחויב בעלות משלוח בסך 30 ₪.

איסוף עצמי – קיימת אפשרות לאיסוף עצמי, האיסוף הוא מהחנויות להן החברה מספקת מוצרים ויש לבדוק מול החנות את דרכי הגישה ומועד האיסוף.

כאמור, משלוח יתאפשר לאחר עיבוד מלא וסופי של ההזמנה וכן, קבלת תשלום מלא עבור המוצר ועבור המשלוח וקבלת אישור על ביצוע תשלום זה.

אנו רשאים לעכב משלוח ולמנוע את אספקתו באם לא התקבל תשלום מלא עבורו ו/או הזמנה לא בוצעה במלואה ו/או בצורה תקינה.

מוצר שנשלח בהתאם לפרטים שנמסרו במעמד ביצוע ההזמנה, חזקה עליו שהגיע ליעדו.

מוצר שנשלח לכתובת שגויה אשר נמסרה בעת ביצוע ההזמנה, והמוצר חזר לחברה, המשתמש יישא בכל עלות פוטנציאלית הנוגעת להחזרת המוצר ובכלל זה עלויות המשלוח ו/או ההחזרה, וכן עלויות משלוח נוסף לכתובת מתוקנת ועלויות נוספות ככל שיידרשו ויקבעו על ידי החברה בהתאם לנסיבות המקרה.

התשלום עבור המשלוח ו/או הובלה והתקנה אינו ניתן לביטול מכל סיבה שהיא, זולת אם בוטלה העסקה בשל פגם או אי התאמה, או אם בוטלה העסקה בטרם בוצע המשלוח.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את אפשרויות המשלוח, עלויות המשלוח ותנאי המשלוח באתר בכל עת. יש לשים לב כי זמני האספקה, כפי שהם מוגדרים בתקנון זה, הינם בגדר אומדן, ואין אנו אחראיים לעיכובים בשל חגים ו/או תנאי מזג אויר ו/או כוח עליון ו/או מצבים אשר לא היה ניתן לצפות אותם.

 

2.     ביטול עסקה 

החברה מקפידה על אספקת מוצרים איכותיים ותקינים, וכן על משלוח אשר יבטיח את הגעת המוצר שלם ותקין ועל כן, ביטול עסקה והחזרת מוצר יתאפשרו בתנאים הקבועים בתקנון זה ובהתאם לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.

תנאי ביטול עסקה:

1.     ניתן לבטל עסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 והתקנות שהותקנו על  פיו, כפי שיעודכנו מעת לעת (להלן: "חוק הגנת הצרכן"). בכל מקרה של סתירה בין הוראות חוק הגנת הצרכן, לבין ההוראות המופיעות בתקנון זה, הוראות חוק הגנת הצרכן גוברות.

2.     בקשה לביטול/שינוי עסקה מהסיבות המנויות בתקנון זה ו/או בחוק הגנת הצרכן תעשה בכתב ותשלח למייל hitulonline@gmail.com על המבקש לבטל לוודא קבלת הבקשה במייל.

משתמש ששלח בקשת ביטול ולא קיבל אישור על קבלתו במייל חוזר חזקה כי מייל זה לא הגיע ליעדו. הטיפול בבקשה יעשה בתוך 7 ימי עסקים מיום קבלת המייל.

3.     בעסקת מכר מרחוק משתמש רשאי לבטל עסקה, מכל סיבה שהיא, מיום ביצוע העסקה ועד 14 ימים ממועד קבלת הטובין, או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים המנויים בסעיף 14(ג)(ב) לחוק הגנת הצרכן.

4.     ביטול עסקה אפשרי ככל והמוצר לא היה בשימוש, לא ניזוק, לא נפגם ולא עבר כל שינוי. באחריות הלקוח להחזיר את המוצר לכתובת החברה המופיעה באתר זה ו/או בטופס ההזמנה, כאשר הוא ארוז באריזתו המקורית בצרוף חשבונית מקור לא יאוחר מ 10 ימים מיום קבלת המוצר. מוצר שלא יגיע במועד זה לא יהיה ניתן לבטלו.  

5.     ביטול מלא וסופי של הזמנה יתבצע רק לאחר בדיקת המוצר על ידינו ורק לאחר שנקבע על ידנו כי המוצר תקין ולא נעשה בו כל שינוי ו/או שימוש ו/או פגם.

6.     לא ניתן לבטל עסקה לאחר המועד הקבוע. לא ניתן להחזיר ו/או לבטל מוצר אשר אריזתו נפתחה ולכן על המזמין לשים לב כי המוצר אשר מוזמן על ידו הינו המוצר הנכון ובמידה הנכונה.

7.     במקרה של ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן החברה תהא רשאית לגבות דמי ביטול בגובה של 5% מסך העסקה ו/או בסכום של 100 שקלים לפי הנמוך מבניהם. כאמור לעיל, עלות המשלוח ו/או הובלה והתקנה אינה ניתנת להחזרה ו/או ביטול.

8.     בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, לא ניתן לבטל עסקה במקרים הבאים:

·        מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן לפי מידות או דרישות מיוחדות.

·        מוצרים שעל פי דין אין להחזירם (מוצרים רפואיים, מוצרים הבאים עימם במגע ישיר וכו')

·        מוצרים פסידים - מוצרים שערכם יאבד בפרק הזמן עד החזרת המוצר לעסק.

·        עסקאות לרכישת מוצרים הניתנים להקלטה, שעתוק או שכפול, שאריזתם המקורית נפתחה.

·       הלבשה תחתונה ובגדי ים.

·        מוצר שמחירו נמוך מ 50 ₪.

בביטול עסקה עלות החזרת המוצר, האחריות לשליחת המוצר וקבלתו על ידי הספק היא של הלקוח. לקוח שלא החזיר מוצר במועד ו/או לא עמד בתנאי מתנאי ביטול אלה לא יוכל לטעון לביטול העסקה.

החלפות – ניתן לבצע החלפה של מוצר ככל וקיימת טעות בהזמנה מצד החברה. החלפה תתאפשר רק בתנאי ולא נעשה שימוש במוצר, המוצר לא ניזוק והוא באריזתו המקורית. יש לאשר את ביצוע ההחלפה אל מול שירות הלקוחות של החברה וקביעת מועד להחלפה בכתובת החברה ובשעות הפעילות הקבועות.

מבצעיםמעת לעת יתכן והחברה תציע באתר זה מבצע מסוים. תנאי המבצע יקבעו על ידי החברה בלבד ויפורסמו בעת המבצע. החברה רשאית להפסיק את המבצע או לבצע שינויים בתנאי המבצע בכל עת ולא יהיה למשתמש כל טענה ו/או תלונה ו/או דרישה בדבר ביטול ו/או שינוי כאמור בסעיף זה. 

יובהר כי לא ניתן להעביר זיכוי ו/או הטבה אשר הועברה באופן אישי ללקוח, לאחר.

ביטול זכאות לביצוע עסקאות – אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבטל עסקה ו/או מכירה כולה ו/או חלקה וכן למנוע מלקוחות/משתמשים מסוימים את הזכות לעשות שימוש באתר ו/או בשירותי החברה בכללותם בכל אחד מהמקרים האלו:

§       במידה ונפלה טעות קולמוס במחיר המוצר ו/או בתיאור המוצר.

§       מסירת פרטים שגויים במכוון בעת ביצוע הזמנה.

§       גרימת נזק ו/או פגיעה באתר ו/או בצד שלישי כלשהו הקשור לאתר זה.

§       ביצע מעשה בלתי חוקי או שותפות למעשה שכזה.

§       קיים חוב לחברה ו/או לצד שלישי הקשור עמה וחוב זה אינו נפרע במועד.

§       בוצעה הפרה כלשהי של תנאי הסכם זה.

 

המוצרים המוצגים באתר

המוצרים המוצגים באתר זה הינם מוצרים איכותיים ומהמובילים בתעשייה וניחנים בכושר ספיגה גבוה במיוחד.

על אף שנעשה כל מאמץ סביר לדאוג שהאתר יהיה מעודכן בכל עת, המוצרים המוצגים באתר הם מבחינת הצעה לרכישה ואין בהזמנת מוצר כל התחייבות מצד החברה לספקו.

לעניין זה, נציין כי לא תהייה למזמין ו/או משתמש באתר זה טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי החברה ו/או מי מטעמה בגין מוצרים שלא סופקו בפועל ובגינן הלקוח לא חויב.

 

היות ואתר זה הוא אתר דינמי ואנו עמלים רבות על עדכונו, אם בעדכון מוצרים ואם בפרטים נוספים, לא נוכל להתחייב כי תאור מוצר ו/או תוכן אחר המוצג באתר יהיה מדויק, מלא, מהימן, עדכני ו/או ללא שגיאות שכן טעות לעולם חוזרת.

כמו כן, התמונות המוצגות באתר מיועדות להמחשה בלבד ועל כן יתכן שוני בין מראה ו/או גודל המוצר בתמונה ובין מראה ו/או גודל המוצר הסופי כפי שיתקבל אצל המזמין. וכן, אין אנו יכולים להתחייב כי התצוגה של המוצר כפי שהופיעה למזמין בצג המחשב, באייפד, טאבלט, בטלפון הסלולרי ו/או בכל אמצעי אחר תהייה זהה למקור, יש לקחת בחשבון כי בכל צג מוצג צבע אחר בהתאם לרזולוציה הקבועה במכשיר.

"The Best" לא אחראית לכל לנזק מכל סוג שהוא שייגרם, ללקוח ו/או לצד ג' כלשהו, במישרין או בעקיפין, בכל הקשור למוצרים שנרכשו דרך אתר זה ואשר צד ג' שהינו היבואן ו/או היצרן שלהם סיפק אותם לאתר זה, והכל בכפוף לאחריות החלה על פי כל דין. 

למען הסר ספק, יובהר כי מרגע שהמוצר נשלח ללקוח החברה ו/או בעליה, ו/או מי מטעמה אינם אחראים על כל נזק אשר עלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי סביר ו/או שימוש מוטעה ו/או שימוש אחר מזה שלשמו נועדו המוצרים אותם מספקת החברה.

אתרנו אינו מחייב אף לקוח באשר הוא לבצע רכישה דרך האתר ועל כן לקוח שביצע הזמנה מסכים בכך לתנאי תקנון זה ולחיובו בכרטיס אשראי ו/או באמצעי התשלום אותו מסר במעמד הזמנה באופן מודע ומוסכם.

לקוח שהשלים את תהליך ההזמנה באתר לא יוכל לבוא בטענות בנוגע למחיר המוצר באתר ו/או טיב השירות המוצע באתר זה.

 

החברה שומרת לעצמה את הזכות למנוע מלקוחות/משתמשים מסוימים את הזכות לעשות שימוש באתר ו/או בשירותי החברה בכללותם בכל אחד מהמקרים האלו:

§       מסירת פרטים שגויים במכוון בעת ביצוע הזמנה,

§       ביצע מעשה בלתי חוקי או שותפות למעשה שכזה,

§       קיים חוב לחברה ו/או לצד שלישי הקשור עימה וחוב זה אינו נפרע במועד.

§       בוצעה הפרה כלשהי של תנאי הסכם זה.

אנו שומרים את הזכות לשנות את תנאי תקנון זה ו/או כל כלל אחר המופיע באתר, בהתאם לשיקול דעתנו הבלעדי. ע"י שימוש באתר זה הנך כפוף לגרסה העדכנית ביותר של תנאי השימוש המופיעים באתר. לכן, יש לבדוק את תנאי השימוש באתר מעת לעת טרם ביצוע רכישה או קבלת שירות כלשהו מאתר זה או מכל צד שלישי הקשור לאתר זה.

 

הגבלת אחריות

השרות באתר "The best" ניתן לשימוש כמו שהוא (As Is) ולכן לא תהייה כל טענה, דרישה או תביעה כלפי החברה ו/או מי מטעמה בגין השרות המוצע באתר, אופי השרות, מגבלות הקיימות באתר או כל טענה כשלהי הנוגעת לאי התאמת השרות ו/או המוצרים ללקוח ודרישותיו.

החברה לא תישא בכל אחריות לכל נזק כלשהו שייגרם במישרין או בעקיפין בשל רכישה באתר זה או בשל אי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה ממעשה ו/או מחדל ו/או רשלנות של הלקוח או צד ג' כלשהו, לרבות רכישה ע"י קטין ללא הסכמת הוריו, רכישה בכרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו וכו'.

כמו כן אנו לא נישא בכל נזק הנגרם בגין איחור באספקה. במידה ומדובר במוצר פגום ו/או תקול והפגם ו/או התקלה באחריות "The best" תהיה אחריות זו מוגבלת לסכום השווה למחיר המוצר.

החברה אינה אחראית לנזק מכל סוג שהוא שעלול להיגרם ללקוח ו/או לצד ג' כלשהו כתוצאה מתקלה טכנית בחומרה ו/או בתוכנה הקשורים לאתר זה או מתקלה בתקשורת טלפונית ו/או פקסמיליה ו/או תקלה ו/או מחדל ו/או רשלנות הקשורה לספקי האינטרנט של אתר ו/או של הלקוח באשר הם.

כמו כן, החברה לא תהא אחראית, בהקשר לאתר, לנזק מכל סוג שהוא שעלול להיגרם ללקוח ו/או לצד ג' כלשהו כתוצאה ממעשה ו/או מחדל שאיננו בשליטתה, לרבות, אך לא רק - מכח עליון, כגון: רעידת אדמה, מצב בטחוני,  מזג אויר קיצוני וכד'. 

למען הסר ספק, מובהר כי מרגע שהמוצר נשלח ללקוח החברה ו/או בעליה, ו/או מי מטעמה אינם אחראים על כל נזק אשר עלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי סביר ו/או שימוש מוטעה ו/או שימוש אחר מזה שלשמו נועד המוצר אשר סופק ללקוח מטעם החברה. אחריות לעניין זה היא על מי שרכש את המוצר בכל הנזק אשר עלול להיגרם למשתמש ו/או לצד ג' או לכל אדם אחר ו/או לרכוש.

מבלי לפגוע בכל האמור לעיל, בכל מקרה החברה ו/או מי מטעמה ,לא יישאו בסכום נזק העולה על מחיר המוצרים אשר הוזמנו ושולמו על ידי הלקוח. 

קניין רוחני וזכויות יוצרים

החומרים והשירותים המוצעים באתר זה, מוגנים על ידי זכויות יוצרים, סימני מסחר, ו/או כל חוקי קניין רוחני אחרים. כל שימוש ללא הרשאה מפורשת של "The best" ו/או "מרכז שיווק ת"א" ו/או מי מטעמם בחומרים או בשירותים המוצעים באתר זה עלולים להפר חוקים אלה ולהפר את תנאי השימוש המוגדרים לאתר זה והקבועים בחוק.

אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, לשווק ולהשתמש בכל צורה במידע ו/או תמונה מהאתר מבלי לקבל את רשותם המפורשת, בכתב, של בעלי אתר "The best" ולפעול התאם להרשאה זו בלבד.

אין להשתמש ו/או להציג את המוצרים והמידע הקיים באתר זה במלואו ו/או בחלקו, באתר אינטרנט אחר או בכל מקור מידע אחר, ובכל דרך.

בנוסף לחומרים והשירותים המוצעים באתר זה על ידי "The best" יכול ויהיו מוצעים באתר מוצרים, מידע ושירותים המוצעים על ידי צדדים שלישיים (להלן: "שירותי צד ג"). שירותי צד ג' עלולים להיות כפופים להסכמים נפרדים הנלווים לשירותים הללו. "The best" אינה אחראית ואינה נוטלת כל אחריות ו/או חבות מכל סוג שהוא ביחס לשירותי צד ג' ו/או מוצרים אשר יסופקו ע"י צד ג'.

בכל מקרה כי גולש באתר זה סבור כי קיימת הפרה כלשהי באתר לעניין זכויות יוצרים וקניין רוחני של צד ג' יש לפעול בהתאם לנוהל "התראה והסרה" לפיו יש לעדכן בכתב את "The best" בדבר הפרה זו. אנו נבחן כל פנייה ונפעל בהתאם.

סימנים מסחריים

שם החברה, לוגו החברה וכן הדומיין של אתר זה ושל כל אתר אחר של החברה הינם סימני המסחר של "מרכז שיווק ת"א" ו/או מי מטעמה בלבד (בין אם נרשמו ובין אם לאו). אין לעשות בהם שימוש מבלי לקבל מראש ובכתב את הסכמת החברה.

הבהרה:

יש הבחנה מלאה בין המחירים בחנויות לאתר במחירים השוטפים ובמחירי המבצעים.

הדין החל

הדין החל על ובקשר לתנאי השימוש באתר הוא הדין הישראלי בלבד וזאת בין אם השימוש באתר נעשה בישראל ובין בחו"ל.


סמכות השיפוט הבלעדית בקשר עם תנאי השימוש והשימוש באתר מוקנית לבית המשפט המוסמך בתל אביב בלבד.


logo בניית אתרים